Internetový marketing

Jakub Romba

Jakub Romba

romba.jakub@gmail.com

Facebook

Firemní stránku na facebooku využije téměř každý. Zaručená klasika, která nabízí mnoho marketingových prvků, propracované možnosti reklamy a podpůrných prodejních možností.

Instagram

Na Instagramu se prodává očima. Funguje na principu sdílení primárně fotografií a videí. Tyto mediální příspěvky musí být natolik atraktivní, aby chtěl zákazník produkt koupit i bez detailnějších textových informací.

Twitter

Založeno na krátkých textových zprávách. Tuto sociální síť doporučujeme především k rychlému sdílení aktuálních informací.

YouTube

Zaručeně nezbytná součást internetového marketingu. Podobné servery do budoucna nejspíše nahradí televizní vysílání. A umístění působivého videa je tou nejlepší reklamou.

Víme, proč jste tady. Chápete, že být vidět na sociálních sítích je v dnešní době nutnost. Ale máte spoustu práce se svou firmou a ve Facebooku, Instagramu, YouTubu a dalších se buď nevyznáte nebo Vám na ně nezbývá čas. Od toho jsme tu my…

1

1. Poznat potřeby klienta

Úvodní schůzka nezabere mnoho času, přesto je velmi důležitá. Abychom mohli naši práci dělat dobře, musíme co nejlépe poznat Vaše potřeby, cílovou skupinu a hlavně cíle, co vlastně od sociálních sítí Vaše firma očekává. Pokud na všechny tyto otázky předem neznáte odpověď, nevadí. Společně ji určitě najdeme.

2

2. Navrhnout řešení

Možná už svou představu máte. Možná máte i jasné zadání a potřebujete ho jen zrealizoat. Ale taky se setkáváme s klienty, kteří vůbec netuší, jaké je pro jejich business ideální řešení. Pokud patříte k těm, kteří potřebují poradit, zpracujeme Vám zdarma analýzu stavu včetně návrhů na to, jaké sociální sítě jsou pro Vás ideální a jak je využívat.

33

3. Zahájení spolupráce

Ke smlouvě od nás dostanete také Garanční list. Tento dokument obsahuje zjednodušeně řečeno rozsah služeb, včetně termínů a smluvní ceny. Podle něj se pak můžete snadno orientovat.

4

4. Běžný provoz

Tarify máme velmi individuální. Na některých profilech publikujeme několikrát denně, k tomu vyřizujeme zprávy a zajišťujeme placenou propagaci. U jiných profilů jen pár krát do týdne doplňujeme obsah spolu s jinými autory. Fakturu dostanete zpravidla jednou měsíčně se splatností vždy k poslednímu dni daného období.

Napište nám

Nemusíte vyplňovat vše. Hlavně nám zanechejte Váš kontakt, abychom se Vám mohli ozvat.

FLAT logo bílé
  • +420 608 108 777
  • info@christophmedia.cz
  • www.christophmedia.cz
  • Nákladní 1, Ostrava